ZRÓBMY TO RAZEM!

17 maj 2023 | Mecze

W głogowskiej hali dawno nie było meczu o taką stawkę. Chrobry dawno nie grał o tak wysokie miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zagra w czwartek o 19:00… właściwie to o to czwarte miejsce zagramy wszyscy razem!

Ostatni mecz w sezonie zapowiada się baaardzo atrakcyjnie. Chrobry wie, o jaką stawkę zagra, wie, że będzie miał za sobą – i tu mamy nadzieję, wypełnioną po brzegi halę. Droga do tego ostatniego meczu łatwa nie była. Zdarzyło się kilka wstydliwych wpadek, forma nie zawsze dopisywała. Ale to było dawno i właściwie wracanie do tamtych spotkań nic do czwartkowego meczu nie wniesie. Za to wracać trzeba do tych ostatnich wygranych… z Azotami, Górnikiem czy Zagłębiem. Chrobry łapał zwycięstwa, łapał punkty i teraz przyszło mu tylko postawić wisienkę na torcie. Będzie trudno, bo przeciwnik bardzo wymagający. Pokazał się w tym sezonie z bardzo dobrej strony i z pewnością chciałby przypieczętować sezon wygraną.

Został nam jeden ważny krok. Zwycięstwo da Chrobremu 4. miejsce w sezonie 2022/2023, da udział w europejskich rozgrywkach, a przede wszystkim da ogrom radości nam wszystkim. Dlatego ZRÓBMY TO RAZEM! Do zobaczenia w czwartek o godz. 19:00 na Wita Stwosza!

Na naszym profilu FB zobaczcie rozmowę z trenerem Vitalijem Natem i Rafałem Stacherą - kapitanem drużyny > https://www.facebook.com/chrobryhandball