Zostań Mistrzem – Trening z Mistrzem

16 mar 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Zostań Mistrzem to lekcje wychowania fizycznego w formie treningów piłki ręcznej przeprowadzane przez zawodników Chrobrego dla uczniów klas 3. głogowskich gimnazjów. Zajęcia i spotkania z zawodnikami promują klasę sportową o profilu piłki ręcznej w Zespole Szkół im. J. Wyżykowskiego.


Zachęcamy gimnazjalistów do kontynuowania nauki w liceum i jednocześnie trenowania handballa pod okiem wykwalifiowanych trenerów. – Piłka ręczna to wspaniała dyscyplina, w której można odnosić sukcesy, spełniać się sportowo, poznawać ciekawych ludzi i zwiedzać świat – mówił dzisiaj uczniom Gimnazjum 4 Bartosz Jurecki, który wraz z Krzysztofem Tylutkim poprowadzili zajęcia wf. Na tej wyjątkowej lekcji stawiło się około 40. młodych ludzi, którzy pod okiem Krzyśka i Bartka bawili się poznając podstawowe elementy dyscypliny – chwyt, podanie, zwód i rzuty. Atmosfera była rzecz jasna mocno sportowa, a na koniec zawodnicy poświęcili trochę czasu na zdjęcia z uczniami.

Więcej zdjęć z zajęć na naszym profilu > Facebook’owym

IMG_1059
Podobnie było w Gimnazjum 2, gdzie zajęcia prowadzili Kamil Sadowski i Łukasz Kandora. Młodzi ludzie chętnie poznawali tajniki handballa, przygotowali piłki na autografy zawodników Chrobrego, a nawet zapowiedzieli, że będą kibicować naszej drużynie w sobotnim pojedynku z Azotami.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/DHi2nvzipHw”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Kolejne zajęcia odbędą się:
– czwartek // 17 marca
Gimnazjum 2 > 9:45 – 10:30 T. Rosiński i A. Miszka
Gimnazjum 5 > 10:00 – 10:45 M. Gujski i D. Płócienniczak
– piątek // 18 marca
Gimnazjum 1 – 11:30 – 12:15 T. Rosiński i A. Miszka

INFORMACJE O KLASIE SPORTOWEJ > TUTAJ

ulotkaTzM[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Stellis logo Stellis logo Stellis logo