Zagrać jak w Zabrzu

30 lis 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]13-kolejka
KS SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze | 1.12.2015 • godz. 18.00

Nietypowo, bo w środę zagramy mecz 13-kolejki PGNiG Superligi. Wszystkie zespoły, oprócz Chrobrego i Górnika rozegrały już swoje mecze. I dla nas, i dla drużyny gości to niezwykle ważne spotkanie. Wygrana da Chrobremu awans na 5-miejsce! Jest o co walczyć, o co się bić. W środku tabeli zrobiło się niezwykle ciasno, każda wygrana, każdy punkt sprawi, że będziemy się piąć ku górze tabeli, przegrane mogą oznanczać spadek jeszcze niżej…
Ale we wtorek gramy o zwycięstwo! Wystarczy, że Chrobry zagra tak, jak zagrał we wrześniu w Zabrzu i dwa punkty zostaną w Głogowie. 9 września dużo było w Chrobrym złości… po prostu sportowej złości. Tydzień wcześniej pechowo straciliśmy punkt w Opolu, a co gorsze na kilka miesięcy straciliśmy Tomka Rosińskiego. To właśnie Tomkowi zespół zadedykował wygraną w Zabrzu.
Nasz przeciwnik gra ostatnio ze zmiennym szczęściem. W ostatniej kolejce uległ Azotom, ale zaskoczeniem był wynik z 11-kolejki, kiedy to Górnik przegrał mecz w Opolu. Ostatnie zwycięstwo zabrzanie odnieśli pod koniec października, wygrywając szczęśliwie jedną bramką z Legionowem.

Walczymy we wtorek – czekamy na Was w hali przy Wita Stwosza! Razem będzie nam łatwiej zdobyć kolejne punkty i wspólnie cieszyć się po meczu z kolejnego zwycięstwa w Głogowie! CHROBRY!

W meczu Chrobry – Górnik nie zabraknie z pewnością sportowych emocji! Ale nie zabraknie ich także w przerwie – w czasie kwadransa będzie można wygrać drukarkę Ricoh! Zapraszamy serdecznie![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/Gl1IRlq2B9g”][/vc_column][/vc_row]