Zagłębie jedną

16 sie 2017 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Wtorkowy sparing z Zagłębiem przyciągnął do głogowskiej hali sporą rzeszę kibiców. Ale to nic nowego, bo przecież nawet derbowe mecze kontrolne zawsze cieszą się sporym zainteresowaniem fanów szczypiorniaka.
Tempo spotkania od pierwszego gwizdka było szybkie. Szybko też na prowadzenie wyszli goście, którzy w 3. minucie prowadzili 0:3. Chrobry co prawda szybko odpowiedział dwoma trafieniami, ale później kolejne 3 bramki rzucili lubinianie. Popełnialiśmy sporo błędów w rozegraniu piłki i traciliśmy tym samym szanse na bramki, dając tym samym gościom łatwe zdobycze bramkowe.
W drugiej części dużo lepiej zagraliśmy w obronie i Zagłębie nie zdobywało już tak łatwo bramek. W ofensywie jeszcze zdarzały się błędy, ale nie było ich tyle, co w pierwszej części spotkania. Mecz rozstrzygnął się właściwie w ostatniej minucie. Więcej zimnej krwi zachowali goście i mimo gry w osłabieniu zdobyli w 60. minucie bramkę decydującą o wygranej.

KS SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin 28:29 (17:20)
Chrobry: Stachera, Kapela – Zdobylak, Pawłowski 1, Świtała 7, Klinger 4, Babicz 4, Biegaj 4, Bartczak 3, Krzysztofik 3, Kubała 1, Rydz 1, Więdłocha
Zagłębie: Małecki, Skrzyniarz – Stankiewicz 4, Bondzior 4, Przysiek, Kuźdeba 6, Pawlaczyk 1, Szymyślik 4, Gębala 3, Pietruszko 6, Mollino 1

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]