Z Pogonią o 6 pkt.

21 maj 2021 |

24. seria PGNiG Superligi
Sandra SPA Pogoń Szczecin – KS SPR Chrobry Głogów
22 maja • sobota / godz. 16:00
transmisjaemocje.tv

W sobotę spotkają się drużyny mające tyle samo punktów w superligowej tabeli. W Szczecinie zagramy więc mecz o przysłowiowe 6 pkt. i kto wie, czy nie miejsce w pierwszej siódemce sezonu. W środku tabeli (miejsca 5-8) panuje spory ścisk. Piąta Gwardia ma 33 punkty – ósmy Chrobry 30 punktów. Jeszcze wszystko może się więc zdarzyć w ciągu trzech ostatnich kolejek sezonu 2020-2021, a przypominamy – w tym sezonie nie ma rund play-off i play-out.

W tym sezonie Pogoń z pewnością mile zaskoczyła swoich kibiców, a zaczęła już od pierwszego meczu, kiedy to wygrała z Wisłą Płock i tym samym właściciwe pogrzebała szanse nafciarzy na złoto. Później było już różnie, ale nasi gopodarze z pewnością zapiszą ten sezon jako udany.
W sobotę w szczecińskiej Hali Miejskiej o punkty będzie z pewnością ciężko. – Musimy wejść dobrze w mecz, a także dobrze zacząć drugą połowę – mówi przed spotkaniem skrzydłowy Chrobrego Marcel Zdobylak. Chrobry rzeczywiście nie może pozwolić rywalom uzyskać przewagi bramkowej, bo zniwelowanie jej będzie niezwykle trudne.
Trzymajcie kciuki! Transmisja w emocje.tv od godz. 16:00.