Złamać Stal

6 kwi 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]SPR Stal Mielec – KS SPR Chrobry Glogów | Mielec, 7-04-2016, godz. 18:00

W piątek musimy zrobić to, czego nie udało nam się zrobić 8 grudnia 2016 roku. Musimy wygrać ze Stalą. Po pierwsze czas na rewanż, po drugie i najważniejsze… ta wygrana da nam 3. miejsce w Grupie Granatowej na koniec sezonu zasadniczego. Wtedy nie będziemy musieli oglądać się na wynik meczu Wybrzeże – Azoty, tylko spokojnie wrócimy na święta do Głogowa.
Trudno powiedzieć, czy to łatwe zadanie. I tak, i nie. Mielczanie pokazali charakter ogrywając nas właśnie w grudniu, kiedy na mecz przyjechali w osłabieniu. Ale też w poprzedniej kolejce ulegli w bardzo ważnym meczu Zagłębiu, które nie jest przecież najsilniejszą ekipą Grupy Pomarańczowej. Ta przegrana postawiła pod znakiem zapytania udział Stali w barażach o ćwierćfinały, ale też nie przekreśla go całkowicie. W piątek więc mielczanie zagrają z pewnością mocno zmotywowani i będą chcieli wygraną zapewnić sobie grę w barażach.
My musimy wyjść na ten mecz zdecydowanie bardziej zmotywowani! Wiemy o co gramy, znamy swój cel i co ważne, mamy możliwości, aby go w stu procentach zrealizować. Potrafimy grać dobry handball, potrafimy zwyciężać. Wystarczy, że w piątek zagramy tak, jak potrafimy najlepiej i wyjedziemy z Mielca z 2. punktami. Nie musimy stawać na głowie, nie musimy wznosić się ponad to, co umiemy. Zagrajmy swoje i wygrajmy. Po prostu![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]