Wysoka porażka rezerw

18 paź 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W drugiej połowie spotkania MKST Astra Nowa Sól dominowała.
To niedzielne (18.10.) starcie kończyło napięty terminarz meczów domowych szczypiornistów KS SPR Chrobry Głogów przed własną publicznością. Wczoraj był to dzień radości i zwycięstw juniorów młodszych oraz chłopców, dziś natomiast było zupełnie odwrotnie.

Tylko w pierwszej połowie spotkania Chrobry potrafił nawiązać walkę z rywalem. Jeszcze w 28. minucie był remis 14:14. Pod koniec jednak skuteczność i szczęście dopisało Astrze, która zdobyła dwie bramki z rzędu doprowadzając do wyniku 16:14, co dało przeciwnikowi zwycięstwo w pierwszej połowie.

A po zmianie stron głogowianie powodów do radości nie mieli, bo grali już zdecydowanie słabiej w obronie. W ataku też nie było dużo lepiej, bo proste własne błędy skutkowały kontratakami. I tak w 48. minucie Astra prowadziła już ośmioma bramkami 28:20. Z każdą kolejną minutą przewaga gości była coraz większa. Skończyło się na 37:29.

DSC_0058

– Trochę chłopaków wyjechało na studia, inni odeszli i potrzebujemy czasu – komentuje Piotr Sapian, trener Chrobrego.

Chrobry:Sieradzki, Blacha 2, Kobudziński 3, Gawlik 1, Gdakowicz 6, Becelewski 6, Pawlak 2, Łukaczyn 4, Bajor 1, Berges, Urbańczyk, Buda 3, Gandecki 1, Sumera, Szkudlarek.
Astra:Lisiewicz 4, Florczak 4, Lorko 1, Bortnowski 4, Jaworski 10, Bortnowski 4, Kokor 2, Grygorowim, Nowakowski 2, Kujawa, Kowalski 1, szołek, Hołubek 3, Hanusz 6, Rumiński.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]