Wygrana młodzików w pięknym stylu

17 gru 2020 |

Tym razem młodzicy KS SPR Chrobrego Głogów mają powody do zadowolenia. W środę (17.12.) pokonali we własnej hali – Szkoły Podstawowej nr 11, gdzie rozgrywali ten mecz – EUCO-UKS Dziewiątkę Legnica 32:23. Początek meczu nie wskazywał jednak na taką przewagę głogowian, bo rywal dotrzymywał im tempa. To było wyrównane spotkanie. Przełom nastąpił w 17. minucie, gdy Chrobry rzucał bramki serią wychodząc w pewnym momencie nawet na cztery bramki przewagi. Skończyło się na wyniku 14:12.

Nie mniej emocji było po przerwie. Chrobry zagrał dobrze w obronie, wykorzystał swoje szanse w ataku zwyciężając ostatecznie 9 bramkami. Marcel Ziemiak, bramkarz, podsumowywał ten pojedynek. – Cieszymy się z kompletu punktów. Chłopaki dobrze rzucali, celnie. Fajnie, że wszystko, co trener zaplanował, nam wychodziło – chwalił swoich kolegów z zespołu. GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ.

– W poprzednim meczu za dużo nam nie wychodziło. Teraz chłopcy zagrali o wiele lepiej, więc wynik jest korzystny dla nas. Byli konsekwentni w grze w obronie, co na pewno o tym zdecydowało – podsumowywał trener Krzysztof Gdakowicz. Kolejny mecz z Zagłębiem Lubin.

KS SPR Chrobry I Głogów-EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 32:23 (14:12)
Chrobry: Ziemiak, Kolasa, Prokop 3, Jewniewicz 1, Płowiec 4, Gałązkowski 5, Aleksandrowicz, Onyszkiewicz 4, Kula 9, Kuźniak, Dorożyński, Sznajder 3, Prałat 3.
Mateusz Komperda
KS SPR Chrobry Głogów