WYGRAĆ NA ŚWIĘTA

7 gru 2018 |

To będzie ważny pojedynek. Oczywiście każdy jest ważny, ale z racji, iż zagramy ostatni w tym roku mecz, a ścisk w tabeli jest ogromny… to będzie bardzo ważny mecz!
Jest tak – Chrobry, Piotrkowianin i Wybrzeże mają po 18 punktów. Zespoły zajmują odpowiednio miejsca od 7. do 9. My jak wiecie gramy w sobotę z Piotrkowianinem, Wybrzeże grało w piątkowy wieczór z Pogonią i nie wywalczyło w tym spotkaniu punktów. Zwycięzca pary Piotrkowianin-Chrobry zapewni sobie na świąteczno-noworoczną przerwę 21 punktów, 7. miejsce w superligowej tabeli i nieco spokoju na początku rundy rewanżowej.
W meczu otwarcia sezonu 2018/2019 zwyciężyliśmy we własnej hali z Piotrkowianinem dość wyraźnie. Było 29:23, ale to już historia. W sobotę zagramy „nowy” mecz. O punkty będziemy musieli walczyć mocno, bo przecież z wyjazdowego pojedynku w Piotrkowie, na wiosnę br., mamy nie najlepsze wspomnienia. Ale przecież stać nas na zwycięstwo! Na pewno myślimy o tym, aby po sezonie zasadniczym znaleźć się wyżej, aniżeli na 7-8 miejscu. Musimy więc mecze z bezpośrednimi rywalami wygrywać! Z taką też myślą przystąpimy do sobotniego pojedynku. Trzymajcie kciuki. Na pewno damy z siebie wszystko.

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski – KS SPR Chrobry Głogów
sobota, godz. 18:00