Wracamy do gry

15 sty 2018 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Dobra! Wystarczy tej przerwy od ligowego grania, bo ileż można?! Jutro startuje PGNiG Superliga​ i pierwszy mecz w roku 2018, czyli Wybrzeże Gdańsk Piłka Ręczna​ vs. Chrobry. Szkoda, że nie gramy u siebie, ale nic straconego, bo nasze starcie w Gdańsku będziecie mogli zobaczyć na żywo na CANAL+ SPORT. W hali przy Wita Stwosza zobaczymy się dopiero… 10 lutego, ale dobra wiadomość jest taka, że w lutym wszystkie mecze gramy w Głogowie!
Meczem z Wybrzeżem rozpoczynamy serię rewanżową. Ale ostatnio graliśmy ze sobą kilka dni temu, bo jak z pewnością pamiętacie, spotkaliśmy się podczas turnieju w Gryficach. Tamto spotkanie wygraliśmy i oczywiście jak najbardziej postaramy się, aby 16 stycznia stało się podobnie! Mecze #WYBCHR to zawszo dużo emocji i ciekawego grania, wierzymy, że nie inaczej będzie tym razem. Trzymajcie kciuki! Myślcie o nas i przesyłajcie dobre emocje. Mecz startuje o 18:30, transmisja w Canal+ Sport rozpoczyna się 15 minut wcześniej.
Zobaczcie krótką rozmowę z trenerem Jarosławem Cieślikowskim.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/4bx_HeZ_UKw”][/vc_column][/vc_row]