Wierucki nowym zawodnikiem Chrobrego

18 sty 2018 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Jakub Wierucki jest od 18 stycznia zawodnikiem Chrobrego. Kuba został wypożyczony z MKS Real Astromal Leszno, jak na razie umowa pomiędzy zawodnikiem, a klubem została podpisana do końca sezonu. Jakub Wierucki ma 27 lat, gra na pozycji prawego skrzydłowego. Klubem w którym występował od początku kariery jest właśnie leszczyński Real Astromal.
Chrobry zdecydował się na wzmocnienie składu z uwagi na kontuzje i operacje barku Michała Bartczaka, którego nie zobaczymy już w tym sezonie na boisku. Kontuzjowany jest także Wiktor Kubała, który potrzebuje 2-3 tygodni za powrót do zdrowia.
Na prawym skrzydle w najbliższych meczach występować będą więc młody Marcel Zdobylak – nasz wychowanek i prawdopodobnie już od meczu z Wisłą Płock – Kuba Wierucki. Będzie to debiut Kuby w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Kuba! Powodzenia, wielu rzuconych bramek i zdrowia. Witaj w Chrobrym.
Poniżej krótka rozmowa z zawodnikiem >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/Ir1fvonvAdc”][/vc_column][/vc_row]