Walczymy dalej – walczyliśmy w Szczecinie

12 kwi 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Ze Szczecina wracamy co prawda bez wygranej, ale 3 bramkowa przegrana nie przekreśla naszych szans zagrania w ćwierćfinale. W Azoty Arenie graliśmy mocno osłabieni – dzisiaj zabrakło Sadowskiego, Krzysztofika, Miszki oraz kontuzjowanego od dłuższego czasu Biegaja. Z pewnością faworytem byli gospodarze, szczecinianie sezon zaczęli kiepsko, ale końcówkę rundy zasadniczej mieli naprawdę impnującą, o czym przekonał się także… Chrobry.
Początek spotkania nie był dla nas najszczęśliwszy. Co prawda dobrze rozpoczęliśmy w obronie, ale ponownie dużo do życzenia pozostawiałą nasza skuteczność w ataku. Nie trafione setki, dwa karne i… w 12. minucie było 9:4. Zaczęło dziać się podobnie, jak w Mielcu, ale na szczęście nasz słabość była chwilowa. Zdecydowanie poprawiliśmy skuteczność i po kilku kolejnych minutach zrobiło się 9:8. Później nie byliśmy już może tak skuteczni, ale też nie pozwoliśmy Pogoni na zdecydowane podwyższenie wyniku.
Druga część spotkania to już gra bardziej wyrównana, obfitująca w spoo szybkich akcji, kontr i bramek. W 52. minucie po kolejnym już trafieniu dobrze dysponowanego dziś kapitana Chrobrego Marka Świtały na tablicy wyników pokazał się pierwszy w drugiej odsłonie remis. Jednak w końcówce bardziej skuteczni okazali się gospodarze.
W sobotę rewanż w Głogowie. Do odrobienia mamy 4 bramki i będziemy walczyć, aby wyjść z tej konfrontacji zwycięsko! Czekamy na Was, bądżcie z nami – to mega ważny mecz. A z okazji tego, że mecz rozgrywamy przed dzień Świąt Wielkanconych, wstęp na spotkanie będzie darmowy!

Sandra SPA Pogoń Szczecin – KS SPR Chrobry Głogów 33:30 (17:15)
Chrobry: Pawłowski, Płócienniczak 3, Świtała 10, Sićko 6, Babicz 4, Gujski 3, Tylutki, Sobut 2, Kubała 2[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/S3hpWcH9BZ4″][/vc_column][/vc_row]