Ważny mecz o ważne punkty

1 kwi 2022 |

21. seria
CHROBRY GŁOGÓW – HANDBALL STAL MIELEC
2 kwietnia (sobota) / godz. 15:00
Transmisja: emocje.tv

Ważny mecz o ważne punkty. W sobotę zmierzymy się ze Stalą i zapowiada się kolejny, emocjonujący mecz. Ostatnia drużyna superligowej tabeli walczy teraz o życie, więc w Głogowie z pewnością rzuci się do walki o ligowe punkty. My także mamy coś do udowodnienia. Po pechowej przegranej w Gdańsku Chrobry chciałby pokazać się z jak najlepszej strony. Pamiętamy też mecz z czeczenami z pierwszej rundy. Mecz, który nie wyszedł nam najlepiej i straciliśmy komplet punktów – dla gospodarzy były to wtedy pierwsze punkty w lidze w sezonie 2021/2022.

Czekamy więc na solidną porcję handballowych emocji i komplet punktów.

Zapraszamy na WS1! Bądźcie z nami. CHROBRY!

21. seria będzie rozegrana pod nazwą: Niebieska Seria” PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Pamiętajcie, że w aplikacji PGNiG Superligi od drugiej połowy spotkania można głosować na MVP meczu! Teraz to Wy wybieracie najlepszego zawodnika spotkania!

Przypominamy także, że w dalszym ciągu zbieramy plastikowe nakrętki dla Jasia Walosa. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy już jedno całe serce, ale oczywiście walczymy dalej i do końca sezonu chcielibyśmy uzbierać choć dwa kolejne. Przynoście więc nakrętki przychodząc na mecz – serce dostępne jest także cały czas w hollu hali – wejście od tyłu.

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z Rafałem Jamiołem >