W Kwidzynie porażka z Legionowem

13 sie 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – KPR RC Legionowo 21:28 (9:12)
Chrobry: Stachera, Kapela – Miszka 2, Pawłowski 1, Płócienniczak 2, Świtała 1, Sadowski 2, Sićko 1, Gujski 1, Tylutki, Sobut 2, Biegaj 3, Krzysztofik 5, Kubała, Rydz 1

W Kwidzynie pierwszy turniejowy mecz graliśmy z Legionowem. To dla nas niewygodny rywal, z którym w poprzednim sezonie szło nam w kratkę. Dzisiaj oba zespoły rozpoczęły ostrożnie i pierwsze minuty to mało bramek. Później piłka wpadała do bramki częściej, z obu stron. Chrobry dobrze grał w drugim kwadransie meczu, zyskaliśmy nawet 2. bramkową przewagę, ale zła była końcówka w naszym wykonaniu. Błędy w ofensywie dawały łatwe kontry Legionowa, które odskoczyło na kilka bramek… Słabo szło nam rzucanie karnych, dobrze natomiast funkcjonowała bramka – pierwszą część spotkania grał Staszek.


Drugą część spotkania lepiej rozpoczęli legionowianie. Rzucili trzy bramki przy naszej jednej i… ponownie nie trafionym karnym. W sumie w całym spotkaniu nie rzuciliśmy sześciu rzutów karnych. To sporo, bo przy większej naszej skuteczności wynik mógłby być zupełnie inny.
Na pewno tłumaczy nas długa podróż, bo właściwie prosto z autobusu wyszliśmy na rozgrzewkę. Trudniej wytłumaczyć ilość błędów, ale jesteśmy w okresie przygotowawczym, zgrywamy sporo elementów. Jutro z pewnością będzie lepiej. Lepiej będzie także w kolejnych turniejach, które przed nami!
W sobotę o godz. 10:00 zagramy o 3. miejsce z beniaminkiem Meblami Wójcik Elbląg.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/m2d3cs3Q0_w”][/vc_column][/vc_row]