W bojowych nastrojach

23 lut 2019 |

– Przystąpimy do tego meczu w bojowych nastrojach – mówi Marek Podobas. To już dzisiaj Chrobry podejmie w hali przy Wita Stwosza SPR Stal Mielec. Dla gości będzie to jeden z pierwszych meczów po zmianach, jakie zaszły w klubie – mowa o nowym trenerze i prezesie. Do Głogowa Stal przyjeżdża bez Kacpra Pawłowskiego – wychowanka Chrobrego, który po kilkumiesięcznej przygodzie w Mielcu został wypożyczony do pierwszoligowego SPR PWSZ Tarnów.
Goście znajdują się na 13. miejscu superligowej tabeli z dorobkiem dwóch zwycięstw i jednej przegranej po remisie, która daje pokonanemu zespołowi 1 punkt. Łącznie drużyna z Mielca ma na koncie 7 punktów. Chrobry w 18. rozegranych spotkaniach wypracował 24 punkty, co w obecnej sytuacji daje nam 8 miejsce.
Dzisiaj chcemy oczywiście zainkasować komplet punktów, bo jeśli je zdobywać to z kim, jak nie z zespołami z dołu tabeli? Dwa mecze we własnej hali po przerwie zimowej zakończyliśmy wygranymi, nie inaczej ma być więc dzisiaj. Aby tak się stało trzeba oczywiście z naszej strony dużo zaangażowania i walki, ale tego naszych chłopakom w ostatnich meczach odmówić nie można.
Zapraszamy gorąco – mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.