W środę kolejne punkty!

12 mar 2019 |

Myślę, że nie ustępujemy im niczym… mówi przed środowym meczem z Gwardią Opole rozgrywający Chrobrego Adam Babicz. W meczu pierwszej rundy musieliśmy uznać wyższość opolan, przegraliśmy wtedy 29:27 i na pewno wyjeżdżaliśmy z Opola z dużym niedosytem. Bez wątpienia Chrobry nie musi chować głowy w piasek i stawiać się w roli zespołu słabszego czy nawet gorszego. Gwardia jest zespołem w naszym zasięgu i pokazując w środowy wieczór wszystkie atuty naszej gry możemy cieszyć się z kompletu punktów. Miejsce w tabeli stawia Gwardię jako faworyta tej potyczki, ale przecież potrafimy robić niespodzianki i wygrywać z zespołami znajdującymi się wyżej w superligowych notowaniach.

Co do Adama… jest jednym z najskuteczniejszych zawodników naszej drużyny w historii – w występach w koszulce Chrobrego zdobył już 502 bramki!*

Zapraszamy gorąco do hali przy Wita Stwosza – Wasz doping będzie nam bardzo potrzebny. Handballowych emocji na pewno nie zabraknie, ale ciekawie zapowiadają się także te konkursowe – w przerwie meczu! Przygotowaliśmy dla Was zupełnie nową zabawę, w której też będzie sporo emocji i śmiechu. Sponsorem Meczu jest Bar Fuego, który przygotował dla uczestników konkursu niezwykle apetyczne niespodzianki.

KS SPR Chrobry Głogów – Gwardia Opole
13 marca / środa – godz. 18:00

* Marcin Kaźmierczak dziękujemy za super statystyki!