Udana końcówka rezerw

12 sty 2019 |

Podopieczni trenera Piotra Sapiana pokonali wysoko kolejnego rywala – Krystian Więdłocha rzucił 11 bramek.

KS SPR Chrobry II Głogów-KS Forza II Wrocław 34:27 (17:11)
Chrobry:Urbańczyk, Blacha 6, Gabrysz 3, Kobuziński, Danielak 1, Słupski 3, Berges 4, Turkiewicz, Mazurek 1, Więdłocha 11, Wójcik 2, Opiela 1, Becelewski, Stelmasik 2, Sadowski, Kiełb.

 

Kolejne starcie w 3.lidzie odbyło się w sobotę (12.01.) w hali widowiskowo-sportowej przy ul, Wita Stwosza. Chrobry rozpoczął dobrze mecz, ale długo nie potrafił wypracować sobie przewagi. To udało się w drugim kwadransie gry, kiedy głogowianie osiągnęli 6 bramek przewagi nad KS Forzą II Wrocław – 17:11.

Po przerwie gra ponownie się wyrównała. Przyjezdni zdołali doprowadzić do wyniku 22:20 (42′). Jednak ostatnie minuty gry należały do rezerw Chrobrego, które zaczęły grać bezbłędnie w obronie. Przeciwnik miał duży problem ze sforsowaniem naszej defensywy. Skończyło się na wygranej 34:27. – To był dobry mecz – podsumowuje trener Sapian. Cieszy postawa całego zespołu, ale w szczególności Krystaina Więdłochy, który rzucił aż 11 bramek.

Galeria zdjęć KS SPR Chrobry II Głogów-KS Forza II Wrocław

Dzień wcześniej, bo w piątek (11.01.) rezerwy zagrały wyjazdowy mecz sparingowy z UKS Trójką Nowa Sól (2.liga). Niestety musiały uznać wyższość rywali przegrywając 27:23.

Ponadto na konsultacje kadry wojewódzkiej powołanie otrzymali juniorzy Chrobrego: Szymon Matela, Marcel Szymankiewicz, Filip Michałowicz, Piotr Krukowski, Mateusz Wiatrzyk, Artur Janiewicz, Marcel Jastrzębski, a Bartosz Szczeblewski i Michał Słupski są w rezerwie. Konsultacje rozpoczną się w piątek (18.01.).