Tylko zwycięstwo!

19 lut 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]kolejka-19
KS SPR Chrobry Głogów – WKS Śląsk Wrocław | 20.02.2016 • godz. 18.00

Ten mecz musimy wygrać. Śląsk to co prawda jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłki ręcznej, ale w obecnym sezonie zamyka tabelę Superligi z zaledwie 4 punktami. Goście mają spore kłopoty kadrowe, właściwie od początku sezonu i zapewne nie inaczej będzie  w sobotę w Głogowie. Oczywiście nie jest tak, że cieszymy się z takiego obrotu sprawy w ekpie przeciwnika. Po prostu nikt nie dopuszcza do siebie innego rozstrzygnięcia, jak zwycięstwo Chrobrego. Nie możemy lekceważyć przeciwnika – skupienie i zaangażowanie meczowe musi równać się 100%! To Chrobry jest faworytem meczu, w dalszym ciągu myślimy o walce o jak najwyższe cele, więc bezsprzecznie dwa punkty muszą zostać w Głogowie.

W przerwie meczu licytować będziemy koszulkę meczową Tomka Rosińskiego – uzyskaną kwotę przekażemy na leczenie Daniela – piłkarza ręcznego, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi. Przeczytaj historię Daniela!


Rozmowa z trenerem Piotrem Zembrzuskim >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/iqeK17smdos”][/vc_column][/vc_row]