Trzeba walczyć o punkty

12 lut 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS Azoty Puławy – KS SPR Chrobry Głogów // 12.02.2017 • godz. 18:00

Trzeba walczyć o punkty i szukać szansy na ich zdobycie w każdym meczu, nawet w takim, kiedy wydaje się, że teoretycznie nie jest to możliwe. Dzisiaj przed Chrobrym taki właśnie mecz.
Po dobrym spotkaniu z Legionowem Chrobrego sprawdzą Azoty Puławy. To przeciwnik zupełnie inny, na pewno dużo bardziej wymagający, bardziej kompletny i zdecydowanie trudniejszy do ogrania. Obecnie to trzecia siła Superligi, która jak na razie nie jest może w stanie zagrozić Mistrzom Polski, ale której oddech na plecach cały czas czuje Wisła Płock. W tabeli grupy pomarańczowej wiślacy mają sporą przewagę nad zespołem z Puław, ale wszystko i tak rozstrzygnie się w meczach fazy play-off.
Azoty są zdecydowanym faworytem dzisiejszego meczu. Gospodarze z Chrobrym nie przegrali od dawna, a ich dodatkowym atutem będzie własna hala. My oczywiście nie mamy zupełnie nic do stracenia. Grając podobnie, a może i lepiej, jak w środowym meczu z KPRem mamy szansę powalczyć o niespodziankę, bo przecież kiedyś musi nadejść ten mecz, kiedy to my będziemy cieszyć się z wygranej. Do Puław Chrobry pojechał w 15. osobowym składzie, w Głogowie został leczący kontuzję kolana Rafał Biegaj.
Mecz startuje o 18:00 – bądźcie z nami, trzymajcie kciuki! Będziemy walczyć!
Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo zapowiadającego spotkanie z Azotami >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/pSz3EYrrlZE”][/vc_column][/vc_row]