Trzeba uznać wyższość Zagłębia

29 lis 2020 |

Młodzi szczypiorniści, rywalizujący w dolnośląskich rozgrywkach w kategorii juniora młodszego, mają kolejny mecz za sobą. W sobotę (28.11.) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wita Stwosza KS SPR Chrobry Głogów walczył o punkty z SMS Zagłębiem II Lubin. Niestety ten mecz od początku nie układał się po myśli głogowian, którzy w 6. minucie przegrywali 0:4. Co gorsza w 12. minucie przewaga przeciwników wzrosła do 1:9. Gospodarze nie byli już w stanie nawiązać równorzędnej walki z Zagłębiem i po pierwszej połowie przegrywali 11:21. Także w tej drugiej nie udało się odrobić strat.

Po porażce 24:46 komplet punktów pojechał do Lubina a trener Tomasz Zierałko podsumowywał to spotkanie. – Zagraliśmy słabo w każdym elemencie – nie ukrywał złości po ostatniej syrenie. – Próbowałem wpłynąć w trakcie meczu na zespół, ale niewiele to dawało. Zagraliśmy słabo, bez zaangażowania – tak jakbyśmy zostawili głowy w szatni. Szkoda. Trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć – dodawał, bo w kolejnych meczach skuteczność musi być wyższa, gra w obronie pewniejsza. GALERIA ZDJĘĆ: TUTAJ.

Chrobry: Pośnik, Kałużka 2, Żurek, Kościański 1, Ryniec 8, Janik 1, Kuliczkowski, Namyślak, Dzierżawski, Głowacki 2, Garsztka 10, Paryż.
Mateusz Komperda
KS SPR Chrobry Głogów