Spokojnie… dychą!

5 cze 2021 |

Piękne, okazałe i pewne zwycięstwo Chrobrego w Tarnowie na zakończenie sezonu. Chrobry pokazał klasę i żegna się z sezonem 2020/2021 na 7. pozycji.

Do Tarnowa pojechaliśmy, jak i w ostatnich meczach, w niepełnym składzie. Choć w protokole wpisani byli Zdobylak, Klinger i Warmijak to na parkiet hali PWSZ w Tarnowie nie wybiegli. Chrobry musiał więc radzić sobie w 12., a od 47. minuty także bez Orpika, który otrzymał czerwoną kartkę z gradacji kar. Ale poradziliśmy sobie świetnie, choć nie ustrzegliśmy się błędów – przede wszystkim w pierwszej części spotkania. Ale zwycięzców się nie osądza… Chrobry zagrał dobre spotkanie, oglądaliśmy piękne akcje i piękne bramki, świetnie w bramce zagrał Kapela – 39% skuteczności! Żegnamy się dobrym, 7. miejscem! Czy mogło być lepiej? Z pewnością… Pamiętajmy jednak o kłopotach, jakie mieliśmy na początku sezonu. Kłopotach spowodowanych pandemią, kiedy to nie graliśmy meczów przez ponad 50 dni. Teraz odpoczywamy, świętujemy i cieszymy się wspólnie dzisiejszym zwycięstwem.

Pięknie WAM dziękujemy za doping, wsparcie… za to, że wierzyliście w nas, że byliście z nami przez ten cały czas. Zdrowia, fajnych i spokojnych wakacji! CHROBRY!

Grupa Azoty SPR Tarnów – KS SPR Chrobry Głogów 24:34 (12:14)
Kapela, Stachera – Babicz 10, Krzywicki 4, Grabowski 4, Marszałek 4, Tilte 4, Orpik 3, Przysiek 2, Bekisz 2, Jamioł 1