Sparingowa wygrana z Gorzowem

27 paź 2017 |

To był ciekawy i pożyteczny sprawdzian, który pozwolił zagrać mecz w dość długiej przerwie w ligowych rozgrywkach oraz był okazją do dłuższej gry dla młodych zawodników Chrobrego. Tym bardziej, że zagraliśmy bez kilku podstawowych zawodników.
Pierwsze minuty spotkania to odważna gra gości i szybkie bramki. Chrobry nie pozwolił jednak rozpędzić się pierwszoligowcowi i gorzowianie to szybkie rzucanie zakończyli na zdobyciu 4 bramek. Głogowianie mocniej bronili, wyśmienicie prezentowali się nasi bramkarze. Naszym atutem była kontra, dzięki której szybko budowaliśmy przewagę. Stal rzucała sporadycznie i do przerwy goście trafili jedynie 5. razy.
Obraz gry nie zmienił się po przerwie. Chrobry całkowicie kontrolował sytuację na boisku. Wygrana gospodarzy zasłużona, będąca przy okazji takim cichym rewanżem za przegrany mecz Pucharu Polski z poprzedniego sezonu.
Dziękujemy gorzowianom za wspólne granie i życzymy powodzenia w ligowych rozgrywkach.

KS SPR Chrobry Głogów – Stal Gorzów Wlkp. 32:19 (18:9)
Chrobry: Kapela, Stachera, Siedlecki – Stelmasik, Zdobylak 5, Pawłowski, Płócienniczak 3, sadowski 3, Klinger 4, babicz 1, Gujski, Kubała 7, Więdłocha 4, Rydz 5