Skuteczni w ataku

15 lut 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry II Głogów-Krokus Bystrzyca Kłodzka 33:25: Druga połowa należała do naszych szczypiornistów.

W niedzielę (14.02.) rezerwy KS SPR-u Chrobry Głogów grały z Krokusem Bystrzycą Kłodzką w ramach rozgrywek 3.ligi. Rywal przyjechał w okrojonym składzie, bowiem zameldował się raptem z ośmioma zawodnikami. W lepszej sytuacji był trener Piotr Sapian, który miał do dyspozycji szeroką szesnastoosobową kadrę.

Początek meczu należał jednak do drużyny z Bystrzycy. W 2. minucie rzut karny skutecznie egzekwował Jakub Karpiński i Krokus prowadził 1:0. Głogowianie szybko jednak doprowadzili do wyrównania. Dwie minuty później na 1:1 rzucił Łukasz Kobuziński a na prowadzenie wyprowadził Kacper Łukaczyn, który wykorzystał karnego.

Spotkanie było bardzo wyrównane-w kolejnych minutach żadna ze stron nie potrafiła wypracować sobie większej niż dwu-trzy bramkowe prowadzenie. W końcówce pierwszej połowy rozwagę w obronie zachowali głogowianie, którzy od 25. minuty rzucili trzy bramki z rzędu doprowadzając do wyniku 13:10. Przed przerwą wynik na 14:12 ustalił Przemysław Borszowski (Krokus).

DSC_0185

Jednak po zmianie stron kibice oglądali spektakl z jednym aktorem w roli głównej. A byli nimi szczypiorniści Chrobrego, którzy z akcji na akcję się rozkręcali. A przeciwnik z każdą kolejną minutą był coraz słabszy. Ostatecznie głogowianie wygrali 33:25.

Chrobry: Sieradzki, Blacha 3, Gabrysz 2, Kobuziński 2, Becelewicz 3, Sumera 1, Berges Ł., Kukaczyn 4, Bajor 6, Berges M., Kajak, Buda 10, Gandecki, Szuklarek R., Krawiec, Szkudlarek D. 2.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]