Przedostatni

6 maj 2023 | Mecze

Dwie ostatnie serie PGNiG Superligi mogą przynieść nam taki ogrom emocji, jak co najmniej cała pierwsza runda obecnego sezonu. Wciąż aktualna jest walka o pierwsze miejsce za podium – czyli miejsce 4., a w tej walce Chrobry nie jest bez szans. Wreszcie sama walka o mistrzostwo, w której dawno nie było tak, że to Wisła wystartuje do niej z 1. miejsca.

Chrobry jedzie do Zabrza, które już jakiś czas temu zapewniło sobie taką przewagę, że mogło świętować brązowy medal sezonu 2022/2023. Górnicy podejdą do tego spotkania spokojnie – mają już to, co sobie zaplanowali. To oczywiście nie znaczy, że odpuszczą mecz i przez godzinę będą chodzić po parkiecie własnej hali. Chrobry od kilku meczów się rozpędzał i choć dostał srogą lekcję piłki ręcznej od Mistrza Polski, to już w kolejnym meczu pewnie wygrał w meczu derbowym.
W niedzielę podopiecznych Vitalija Nata czeka ciężki mecz. Ale Chrobry nie jedzie do Zabrza na pożarcie i wierzymy wszyscy, że nasz zespół stać na sprawienie sobie i kibicom niespodzianki.

Mecz obejrzymy w TVP Sport. Do boju Chrobry!

Górnik Zabrze – Chrobry Głogów
niedziela, godz. 15:30
transmisja: TVP Sport

Rozmowa z trenerem Vitalijem Natem >