Przed nami Vive

14 mar 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Vive Tauron Kielce – KS SPR Chrobry Głogów / Kielce • 15 marca, godz. 18:30
Transmisja meczu w Canal + Sport od 18.15

Walczyć trzeba w każdym meczu, w każdym meczu trzeba szukać punktów. Nawet w tym środowym, który zagramy, z cały czas najlepszą drużyną w Europie. Nagroda za zwycięstwo jest zacna… 3 punkty, bo gospodarze to zespół z naszej grupy. Jest więc o co się bić. Tym bardziej, że cały czas depcze nam po piętach Wybrzeże, które ma sporą chrapkę na awans na miejsce 3.
Powiecie… niemożliwe, mało prawdopodobne?! Tak też kilka dni temu wielu mówiło przed meczem Piotrkowianin – Wisła, i niemożliwe okazało się możliwe. Blisko podobnej niespodzianki było w 20. serii Zagłębie. Lubinianie przegrali we własnej hali z Vive jednym trafieniem. Ale my także, jeśli pamiętacie, byliśmy blisko niespodzianki w poprzednim sezonie grając z Vive we własnej hali.
Faworyt tego meczu jest oczywiście jeden. Vive musi to spotkanie wygrać, bo najnormalniej w świecie, nie wypada im inaczej. My możemy… powinniśmy szukać swojej szansy na zwycięstwo. Może w tym, że zawodnicy gospodarzy są zmęczeni rozgrywkami Superligi i EHF, a może to będzie po prostu nasz dzień!
Bądźcie z nami! Trzymajcie kciuki i oglądajcie mecz Vive – Chrobry w Canal+ Sport.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]