Porażka młodzików, Dziewiątka za silna

29 lis 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Drugi zespół młodzików KS SPR Chrobry Głogów przegrywa z Dziewiątką Legnica 37:22.

Zespół z Legnicy od początku przeważał. Już po pięciu minutach prowadziła 5:1. Głogowianie bramki rzucali sporadycznie Drugie trafienie zaliczyli dopiero w 7. minucie, kiedy z rzutu karnego trafił Kryspin Trojanowski i było 6:2.

W 18. minucie przewaga Dziewiątki była jeszcze większa. Po bramce Jakuba Kasińskiego legniczanie prowadzili 13:6. Pod koniec pierwszej połowy goście rzucili aż jedenaście bramek pod rząd, nie tracąc przy tym żadnej. Najskuteczniejszy wtedy na parkiecie był Michał Czarnecki, który w całym meczu zdobył 14 bramek. Chrobry przegrywał 22:7.

DSC_0499

Po przerwie gra miejscowych poprawiła się. Choć przewagi już nie udało się znacząco pomniejszyć, to gra Chrobrego mogła cieszyć. W drugiej połowie był remis 15:15, ale ta pierwsza słabsza część spotkania przesądziła o porażce Chrobrego 37:22.

Chrobry: Klups, Szudzichowski 4, Krzywicki, Lasota, Zimny 2, Trojanowski 6, Serdeń 3, Marek 1, Dobrzański, Marciniak, Węglewski 1, Nowak, Poloczek, Wojczak 4, Błach, Dąbrowski 1.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]