Ostatni w sezonie

9 maj 2022 | Mecze

25. seria
CHROBRY GŁOGÓW – ORLEN WISŁA PŁOCK
10 maja (wtorek) / godz. 18:00
Transmisja: emocje.tv

Dawno nie było w PGNiG Superlidze niewiadomej, kto zostanie Mistrzem Polski na 5 minut przed zakończeniem rozgrywek. Do zakończenia sezonu pozostały dwie serie i wszystko wskazuje na to, że tytuł mistrzowski zostanie wyłoniony w ostatnim meczu sezonu w Płocku. Orlen Wisła podejmie Łomżę Vive i „święta wojna” sięgnie zenitu. Ale tak wcale może się nie stać. Wystarczy, że Chrobry we wtorkowym meczu choć zremisuje z Wisłą i tym samym pozbawi płoczczan szans na walkę o mistrzostwo. To z pewnością mało prawdopodobny scenariusz, bo to goście są zdecydowanym faworytem meczu. Wisła jest w świetnej formie, co udowadnia w meczach Ligi Europejskiej. W sporcie bywa jednak różnie i zdarza się, że faworyci przegrywają swoje mecze.

Jak będzie we wtorek? Zapraszamy na WS1! Bądźcie z nami. CHROBRY!

Pamiętajcie, że w aplikacji PGNiG Superligi od drugiej połowy spotkania można głosować na MVP meczu! Teraz to Wy wybieracie najlepszego zawodnika spotkania!

Przypominamy także, że zbieramy plastikowe nakrętki dla Jasia Walosa. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy już jedno całe serce, ale oczywiście walczymy dalej i do końca sezonu chcielibyśmy uzbierać choć dwa kolejne. Przynoście więc nakrętki przychodząc na mecz – serce dostępne jest także cały czas w hollu hali – wejście od tyłu.

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z Tomkiem Klingerem >