NO TO… DERBY!!!

22 kwi 2022 |

23. seria
CHROBRY GŁOGÓW – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN
24 kwietnia (niedziela) / godz. 18:30
Transmisja: TVP Sport

Niedzielne, późne popołudnie to najlepszy czas, aby wybrać się na Wita Stwosza 1! Wszystko wskazuje na to, że o 18:30 rozpocznie się jeden z najbardziej emocjonujących w tym sezonie meczów. Co prawda Hala W-S widziała w tym sezonie wiele mocnych spotkań, ale przecież DERBY jeszcze nie graliśmy. Wiecie, że nie lubimy nudnych meczów. U nas muszą być emocje, musi być horror do ostatniej sekundy. I wiemy, że takie mecze się Wam podobają. Bo przecież sport to emocje. A w którym meczu szukać największych emocji, jak nie w DERBY.
Chrobry i Zagłębie sąsiadują w superligowej tabeli, odpowiednio z 30. i 21. punktami. Różnica jest spora, ale wcale nie wynika z niej, że faworytem będzie Chrobry. To będzie spotkanie w którym emocje będą rosły z minuty na minutę. Podobnie zresztą, jak podczas pierwszego starcia obu zespołów w Lubinie, które rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.

To będzie jednym słowem fajny mecz. Warto obejrzeć na żywo.

Zapraszamy na WS1! Bądźcie z nami. CHROBRY!

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z kapitanem Rafałem Stacherą >

Pamiętajcie, że w aplikacji PGNiG Superligi od drugiej połowy spotkania można głosować na MVP meczu! Teraz to Wy wybieracie najlepszego zawodnika spotkania!

Przypominamy także, że w dalszym ciągu zbieramy plastikowe nakrętki dla Jasia Walosa. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mamy już jedno całe serce, ale oczywiście walczymy dalej i do końca sezonu chcielibyśmy uzbierać choć dwa kolejne. Przynoście więc nakrętki przychodząc na mecz – serce dostępne jest także cały czas w hollu hali – wejście od tyłu.