Niepodległościowy, ważny… oby zwycięski!

10 lis 2017 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]To będzie piękny dzień. Może pogoda nas nie rozpieszcza, ale przecież każda pogoda jest dobra, aby świętować Dzień Niepodległości. Nie będziemy tu pisać o wszystkich związanych z dniem 11 listopada, choć oczywiście na wszystkie serdecznie Was zapraszamy! Napiszemy, że szczególnie i z wielką radością zapraszamy Was na część sportową czy superligowe starcie Chrobrego z Gwardią Opole. Po dość długiej przerwie wracamy na parkiety, a traf chciał, że spotkał nas zaszczyt organizacji meczu NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO. Będzie więc podniośle, uroczyście i oczywiście patriotycznie. Ale będzie też mocno sportowo, będą emocje, jakich zawsze dostarcza szczypiorniak i oczywiście mamy wielką nadzieję, będzie dla nas zwycięsko.
Gwardia to trudny rywal, zespół bardzo ambitny, drużyna, którą stać na wiele. Znamy się dobrze, graliśmy ze sobą w okresie przygotowawczym i chyba żadna ze stron nie jest w stanie zaskoczyć drugiej. Bez dwóch zdań będzie to mecz walki, mecz emocji i fajnego dla oka szczypiorniaka. Bądźcie z nami na tym meczu! Pomóżcie nam zwyciężyć! Świętujcie z nami Dzień Niepodległości!

A jeśli możecie ubierzcie się na mecz w barwach narodowych – czyli białych lub czerwonych, lub po prostu biało-czerwonych. Niech będzie pięknie…[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/9NA0DAc0hOQ”][/vc_column][/vc_row]