Na koniec sezonu wysoka wygrana u siebie

16 maj 2019 |

W środę (15.05.) w hali przy ul. Wita Stwosza rezerwy KS SPR Chrobrego Głogów rozegrały ostatni mecz w 3.lidze w tym sezonie. Przeciwnik UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie przyjechał do Głogowa mocno osłabiony. Nic dziwnego, że nasi nie mieli żadnych problemów ze zwycięstwem.

 

W 8. minucie głogowianie prowadzili już 6:0 a później przewaga jeszcze wzrastała. Na przerwę wynosiła aż 14 bramek. To był mecz bez historii. – Po zmianie stron kontrolowaliśmy pojedynek. Dałem zagrać wszystkim zawodnikom – mówi trener Piotr Sapian. Na parkiecie pojawili się młodzi gracze – juniorzy młodsi. – Oni dopiero debiutują, widać w nich jeszcze stres, ale rzucili swoje bramki, więc jest szansa, że się przełamią – dodaje.

 

Chrobry wygrał 40:16 i objął prowadzenie w lidze. W tym sezonie przegrywał tylko dwukrotnie z zespołami z Lubina i Oleśnicy. Ten ostatni zespół może naszym odebrać mistrzostwo, bo ma mecz zaległy.

 

KS SPR Chrobry II Głogów-UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie 40:16 (22:8)
Chrobry: Urbańczyk, Blacha, Gabrysz, Kobuziński 13, Danielak 4, Dobrzański 1, Serdeń 2, Mazurek 3, Więdłocha 5, Słupski 4, Opiela 2, Bazar 1, Becelewski, Siedlecki, Stelmasik 3, Krzywicki 2.
Mateusz Komperda

 

Galeria zdjęć: TUTAJ