Mistrzowie kontra Chrobry – półfinał #2

26 kwi 2024 | Mecze

W sobotę, 27 kwietnia, w kielckiej hali Legionów odbędzie się drugi mecz półfinałowy ORLEN Superligi pomiędzy obrońcą tytułu, Industrią Kielce, a KGHM Chrobrym Głogów. Kielczanie wygrali pierwsze spotkanie w Głogowie 30:22, ale Chrobry pokazał, że stać ich na walkę z najlepszymi.

Gospodarze, prowadzeni przez trenera Talanta Dujszebajewa, są zdecydowanym faworytem rewanżu. Industria Kielce to potęga polskiej piłki ręcznej, która w ostatnich latach dominuje na krajowym podwórku i skutecznie walczy z najlepszymi drużynami w Europie. KGHM Chrobry Głogów, mimo porażki w pierwszym meczu, może być zadowolony ze swojej postawy. Podopieczni trenera Vitalija Nata zagrali bardzo dobry mecz, a do 43. minuty spotkania byli równorzędnym rywalem dla mistrzów Polski. W Kielcach postarają się z pewnością nawiązać do tamtej gry i sprawić niespodziankę.

Sobotnie spotkanie z pewnością będzie bardzo emocjonujące. Możemy spodziewać się twardej i mamy nadzieję wyrównanej walki. Czy Chrobry zdoła odwrócić losy rywalizacji i awansować do finału? To arcytrudne zadaniem, ale przekonamy się już w sobotę!

Półfinał #2
Industria Kielce – KGHm Chrobry Głogów
sobota / godz. 15:10