Meble za 3 punkty

25 lis 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Nie będzie to pierwsze starcie obu drużyn w tym roku, bo wcześniej Chrobry zmierzył się z Meblami w sierpniu, na turnieju w Kwidzynie. W tamtym spotkaniu zespoły grały o satysfakcję i 3. miejsce w turnieju. Jedną bramką wygrał Chrobry. W niedzielę obie drużyny zagrają o 3 punkty. – Do każdego meczu podchodzimy tak samo, czy jest to mecz za 3 czy za 2 punkty – mówi skrzydłowy Chrobrego Wiktor Kubała. – Myślę, że to nie wpływa na nasze zachowanie na boisku i poza nim, staramy się tak samo – dodaje zawodnik.

A punkty każdej z drużyn są mocno potrzebne. Gospodarze po 4. zwycięstwach z rzędu zaliczyli trzy porażki. Co prawda Chrobry grał z Vive, MMTSem i Wisłą, ale szczypiorniści z Głogowa z pewnością liczyli na punkty z zespołem z Kwidzyna, z którym wygrali w okresie przygotowawczym. Z kolei elblążanie po 11. seriach mają na koncie tylko jedną wygraną, w 10. serii ograli we własnej hali Sandrę Spa Pogoń Szczecin. Meblom punkty są potrzebne, aby odbić się od dna tabeli, przeskoczyć Pogoń i Zagłębie. Chrobry potrzebuje punktów aby myśleć realnie o zajęciu 3. miejsca w grupie granatowej na koniec sezonu zasadniczego. Walkę o tę pozycję rozegra z Legionowem i Wybrzeżem. Aby spać spokojnie gospodarze muszą pewnie wykorzystać niedzielny mecz z beniaminkiem i po prostu wygrać.


W przerwie meczu zapraszamy na konkurs, a w nim do wygrania drukarka Ricoh oraz dekoder do odbioru telewizji satelitarnej!

Platforma nc+ zaprasza w trakcie przedmeczowej rozgrzewki do swojego stoiska. Każdy kibic będzie mógł sprawdzić się z wiedzy o telewizji zdając się na los koła fortuny. Przewidziano liczne nagrody zwłaszcza dla młodszych kibiców.
W przerwie meczu na głównym parkiecie odbędzie się konkurs, gdzie jedną z nagród jest dekoder do odbioru telewizji satelitarnej.
Stoisko i nagrody ufundował Partner nc+ GAMMA ul. Sybiraków 4 Głogów.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.

nc[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/aOEYFcXJXmE”][/vc_column][/vc_row]