Młodzicy pokazali klasę

29 lut 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Dobre zawody w obronie rozegrali młodzi szczypiorniści KS SPR Chrobry Głogów, który pokonał Moto-Jelcz Oławę 29:21.

W niedzielę (28.02.) nie brakowało emocji na parkiecie Gimnazjum nr 5 w Głogowie. Choć faworytem do zwycięstwa byli głogowianie, to jednak rywale lepiej rozpoczęli ten mecz. Już w 3. minucie ekipa z Oławy prowadziła 2:0. Pierwszą bramkę dla SPR Chrobry na 2:1 rzucił Michał Zimny. Chwilę potem po bramce Kryspina Trojanowskiego nasi doprowadzili do wyrównania 2:2 i poszli za ciosem-w 6. minucie Bartosz Szudzichowski dał prowadzenie 3:2.

Od tego momentu miejscowi rozpoczęli marsz po zwycięstwo w tym pojedynku. Nie oddali zespołowi z Oławy prowadzenia i na przerwę schodzili przy stanie 13:9. Po przerwie szczypiorniści z Głogowa dobrze radzili sobie w obronie, z którą przyjezdni mieli wiele problemów. – Wykorzystaliśmy to i ich kontrowaliśmy – relacjonuje Wojciech Łuczyk, trener Chrobrego.

DSC_0090

W pewnym momencie przewaga naszych zawodników wzrosła do dziesięciu bramek! Skończyło się w nieco mniejszych rozmiarach-wygraną 29:21. – Trzeba pochwalić cały zespół za walkę i zaangażowanie na parkiecie – mówił trener W. Łuczyk.

DSC_0116

KS SPR Chrobry Głogów:Klups, Dabrowski, Szudzichowski 1, Lasota, Nowak S., Zimny 2, Trojanowski 10, Serdeń 6, Marek, Dobrzański 3, Marciniak 3, Nowak J., Beach 3, Krzywicki, Poloczek, Wojczak 1.

DSC_0087[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]