Młodzicy dzielnie walczyli

25 paź 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Drugi zespół młodzików przegrał z ŚKPR Świdnica 25:19.

Choć pierwsza połowa była wyrównana, to jednak w drugiej części pojedynku goście odskoczyli na bezpieczną ilość bramek. A zaczęło się od bramki dla Chrobrego, kiedy już w pierwszej akcji trafił Dominik Lasota.

Później wyrównali szczypiorniści ze Świdnicy, ale i wyszli na prowadzenie rzucając celnie cztery razy, nie tracąc przy tym żadnej bramki i prowadzili 4:1. Głogowianinie próbowali odrobić straty, lecz nie było to łatwe zadanie. Zwłaszcza, że popełniali sporo błędów pod polem rywali.

Dochodzili do rzutowych okazji, ale brakowało im czasami ostatniego podania, innym razem po prostu rzutu. Przegrywali 10:6 i mimo mobilizacji w przerwie nie udało im się dogonić przeciwników. Zwłaszcza, że fatalnie rozpoczęli grę, kiedy pozwolili ekipie z Świdnicy na rzucenie dwóch pierwszych bramek.

DSC_0115

 

Ciekawie zrobiło się w końcówce meczu, kiedy paradami w bramce popisał się Jakub Nowak a Kryspin Trojanowski wykorzystał rzut karny trafiając na 25:18. To była bramka jedynie na otarcie łez, bowiem Chrobry przegrał 25:19.

DSC_0131

SPR Chrobry: Dąbrowski, Szudzichowski 3, Krzywicki, Lasota 1, Nowak S., Zimny 3, Trojanowski 4, Derdeń, Dobrzański, Marciniak 3, Węglewski, Nowak J., Poloczek, Wojczar 3, Kwieciński 1, Tometczar.
ŚKPR Świdnica:Zerka, Hliwa 2, Filonowicz 3, Kryśpiak 3, Mleko, Bal 9, Szczepański, Korbut, Staonik 1, Pietraszek 5, Wieczorek 2.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]