KGHM Polska Miedź S.A. Partnerem Głównym

4 wrz 2020 |

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że PARTNEREM GŁÓWNYM KS SPR Chrobry S.A. został KGHM Polska Miedź S.A. Umowa pomiędzy stronami została podpisana dzisiaj i obowiązuje do końca sezonu 2020/2021.

Cieszę się, że możemy przekazać tę ważną informację dla głogowskiego szczypiorniaka w tym trudnym czasie dla nas wszystkich. Zaufanie i wsparcie światowego lidera w produkcji miedzi i srebra to dla naszego Klubu ogromne wyróżnienie i prestiż. Wierzymy, że partnerstwo z KGHM Polska Miedź S.A. przyczyni się do wzrostu sportowego Chrobrego i dla obu stron przyniesie wymierne korzyści. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najlepiej promować KGHM Polska Miedź S.A. – powiedziała Katarzyna Zygier, Prezes Zarządu KS SPR Chrobry S.A.

Już w niedzielnym meczu zawodnicy Chrobrego wystąpią z logotypem nowego PARTNERA GŁÓWNEGO – KGHM Polska Miedź S.A. na strojach meczowych.
 

KGHM zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Jego sercem jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, otwartości i stałemu podnoszeniu kompetencji firma zbudowała unikalną kulturę współdziałania i osiągnęła wysoką pozycję na arenie międzynarodowej.

Oparte na wiedzy doświadczenie, obejmujące technologie, procesy i kompetencje pracowników, jest najcenniejszym zasobem KGHM, który buduje wartość firmy. Umożliwia rozwój z poszanowaniem środowiska i społeczności lokalnych, a także odkrywanie nowych, zrównoważonych sposobów wydobycia i przetwórstwa surowców naturalnych.

Miedź, srebro i inne metale ze znakiem KGHM są od lat synonimem najwyższej jakości, docenianej i rozpoznawanej  na świecie.

Realizacja strategii rozwoju systematycznie umacnia międzynarodową pozycję KGHM. Obecnie firma dysponuje zdywersyfikowanym geograficznie portfelem projektów górniczych. Posiada zakłady produkcyjne na trzech kontynentach – w EuropieAmeryce Północnej i Południowej. Kontrolowane przez KGHM światowe zasoby rudy miedzi – 38 milionów ton – gwarantują firmie miano lidera przemysłu wydobywczego. W portfolio pojawiły się również nowe metale takie jak molibden, pallad czy nikiel, otwierające drogę do zajęcia przez KGHM mocnej pozycji wśród światowych przedsiębiorstw multisurowcowych.

KGHM cieszy się reputacją wiarygodnego producenta, zaufanego kontrahenta i firmy prowadzącej politykę zrównoważonego rozwoju. Jest też odpowiedzialnym pracodawcą, ceniącym zaangażowanie i odmienność kulturową swoich pracowników na całym świecie. Łącznie zatrudnia ponad 34 tysiące osób przekonanych, że to, co robią, jest ważne dla świata. Dzięki ich wiedzy, odwadze i odpowiedzialności na globalne rynki trafiają cenne metale, bez których zrównoważony rozwój świata byłby niemożliwy.

Zdjęcia pochodzą ze strony kghm.com