Juniorzy rozpoczynają walkę w barażach!

7 sty 2021 |

W rundzie zasadniczej juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów zajęli 5. miejsce. Już w najbliższy piątek (8.01.) rozpoczynają walkę w rundzie barażowej. Zagrają z SMS-em Zagłębiem I Lubin. Jak podkreśla trener Wojciech Łuczyk rywal jest wymagający, więc trzeba zagrać na maksimum swoich umiejętności. W szatni atmosfera bojowa. – Chcemy, w tym dwumeczu, okazać się lepsi – podkreśla i przypomina, że ostatnie mecze tych dwóch zespołów były wyrównane. – W pierwszym meczu tego sezonu naciskali, ale udało nam się wygrać. W drugim byliśmy osłabieni, mieliśmy swoje problemy, przegraliśmy. Stres i presja może budować, nie może nas paraliżować – zaznacza trener.

Głogowianie wystąpią w najsilniejszym składzie wzmocnieni zawodnikami uczęszczającymi do Szkół Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie oraz Kielcach. Oni mają być lokomotywą napędową drużyny. Wśród nich Marcel Jastrzębski. – Na pewno pokażemy charakter i zaangażowanie – zapowiada uzdolniony bramkarz.

Oczywiście z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa ten mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Jest jednak dobra informacja. Starcie pomiędzy Chrobrym a Zagłębiem będzie można obejrzeć na żywo: TUTAJ. Początek piątkowego meczu o godz. 15. Dzień później rewanż w Lubinie.
Mateusz Komperda
KS SPR Chrobry Głogów