Gramy z Mistrzem Polski

19 lis 2018 |

Mistrz Polski, zdobywca Pucharu Europy w 2016 roku, drużyna, której dawno nikt w superligowych rozgrywkach nie pokonał. Na PGE Vive nie ma mocnych. I w żadnym wypadku nie jest to usprawiedliwienie przed naszym wtorkowym spotkaniem z kieleckim zespołem – to są po prostu fakty. Bo faworytem meczu są goście, a każdy inny wynik, niż wygrana Vive byłby wielką sensacją. Oczywiście nie znaczy to, że nie powalczymy, że przeczekamy 60 minut na końcową syrenę. Kilka sezonów wstecz byliśmy blisko tej sensacji – wtedy przegraliśmy po dramatycznej końcówce jedną bramką. Całkiem niedawno skazany na pożarcie Piotrkowianin ograł Azoty Puławy, a w ostatniej kolejce MMTS zremisował z Orlen Wisłą Płock w regulaminowym czasie gry. Zawsze trzeba podejmować walkę, szukać swojej szansy!

KS SPR Chrobry Głogów – PGE Vive Kielce
wtorek – 20 listopada / godz. 18:00
kasy biletowe czynne od godz. 17:00

Podczas meczu wolontariusze prowadzić będą zbiórkę charytatywną na rzecz Adasia Papuszki, małego głogowianina dzielnie walczącego z chorobą nowotworową. Prosimy! Weźcie ze sobą tyle, ile możecie i wrzućcie swój dar do puszki.
W przerwie meczu odbędzie się licytacja piłki Select z podpisami zawodników PGE Vive Kielce. A na profilu facebookowym Klubu trwa licytacja koszulki meczowej Chrobrego z podpisami zawodników – zakończenie licytacji we wtorek o godz. 17:00. Zapraszamy do udziału!

Sponsorem meczu jest firma VECTRA – Głogów, Armii Krajowej 5.

Przed meczem oraz w jego przerwie w hollu hali będzie można nabyć klubowe gadżety – kubek, długopis oraz kalendarz ścienny 2019. Zapraszamy – to z pewnością świetne prezenty dla każdego miłośnika handballu i Chrobrego.

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z Mateuszem Rydzem, rozgrywającym Chrobrego >