Gramy z Azotami

23 paź 2020 |

W związku z podejrzeniem zachorowania na Covid – 19 w drużynie Chrobrego Głogów, Superliga Sp. z o.o. informuje, że mecz Chrobry Głogów – Azoty Puławy, zaplanowany na 24 października, zostaje przełożony.

Superliga Sp. z o.o. informuje, że klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa.

O nowym terminie meczu będziemy informować.

 

7. seria
KS SPR Chrobry Głogów – Azoty Puławy
sobota / godz 14:45
transmisja TVP Sport
Mecz bez udziału kibiców

 

Po ponad miesiącu bez meczu, wszystko wskazuje na to, że w najbliższą sobotę (24.10) zagramy! Naszym przeciwnikiem będą Azoty Puławy.
Drużynie Larsa Walthera udało się rozegrać o jedno spotkanie więcej. Puławianie wygrali wszystkie spotkania i zajmują 2. pozycję w superligowej tabeli z takim samym dorobkiem punktowym, jak pierwsza Łomża Vive Kielce. W sobotę czeka nas więc bardzo trudne zadanie – mocno przebudowane Azoty celują w tym sezonie w podium i każde inne miejsce będzie z pewnością w Puławach odebrane jako niedosyt. Puławy idą więc, jak czołg, choć mało brakowało, aby w ostatnim meczu zostały zatrzymane przez Piotrkowianina. Jednobramkowe zwycięstwo Azotów jest  z pewnością niespodzianką. To oznacza też, że z tą drużyną trzeba walczyć mocno, do ostatniego gwizdka. I tak jutro powalczy Chrobry. Jesteśmy głodni gry i czekamy na pierwszą wygraną we własnej hali. Trener Nat ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Szykuje się więc ciekawe i zacięte widowisko.

Bądźcie z nami! Oglądajcie relację w TVP Sport oraz tvpsport.pl!