Dziś hala, jutro Czechy

18 sie 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]W czwartek Chrobry trenował tylko raz. Od 17:00 pracowaliśmy przy Wita Stwosza. Rozgrzewka, kilkanaście minut emocji futbolowych, a później już ciężka praca nad taktyką. O ile więc czwartek nie był dniem z dużymi obciążeniami, to już wtorek i środa to naprawdę sporo ciężkiej roboty!
W piątek i sobotę gościć będziemy w niezwykle przyjaznym Jičinie. W Czechach rozegramy trzy mecze, grając kolejno ze słowacką MŠK Povážská Bystrica – to w piątek, HBC Ronal Jičín i HC Dukla Praha – oba spotkania w sobotę. Trzymajcie kciuki!
W Jičinie Chrobry będzie musiał radzić sobie bez leczących drobne urazy Mariusza Gujskiego i Damiana Krzysztofika. Kołowy Chrobrego rozpoczął treningi z zespołem tydzień później, niż reszta chłopaków, ale powód był niezwykle ważny i uroczysty… 23 lipca Damian zawarł związek małżeński! Niestety na podróż poślubną nie było czasu… Z resztą zobaczcie rozmowę z Damianem >[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/4ZDh_fw_e6c”][/vc_column][/vc_row]