DZIŚ GRAMY Z WISŁĄ

2 lut 2019 |

Sporo grania na początku rundy rewanżowej. Za nami mecz z MMTSem, przed nami już dzisiaj pojedynek z Orlen Wisłą Płock i jeszcze w środę do Głogowa przyjadą Azoty Puławy.
W Płocku zagramy nieco osłabieni. Kontuzję ręki leczy Makowiejew, nie pojedzie też Sadowski narzekający na uraz stopy. Ale po wygranej z Kwidzynem nastroje w zespole są pozytywne i bojowe. Oczywiście nie chodzi o to, że czujemy się faworytem i jedziemy zdemolować Wisłę… Po prostu w meczu z MMTSem niemal wwszystko fajnie zaskoczyło, zarówno do gry defensywnej, jak i w ataku nie można mieć większych zastrzeżeń. Fajnie byłoby podtrzymać tę formę w Orlen Arenie i zagrać dobre zawody. Pokazać kawał dobrej piłki przez całe 60 minut i oczywiście powalczyć o niespodziankę. Ważne jest też, aby wrócić bez kontuzji i do środowego meczu w domu przystąpić w optymalnym składzie.
Jeszcze nie dzisiaj, pewno jeszcze nie w środę… ale już wkrótce do gry wrócą Krzysztofik i Podobas. Czekamy na chłopaków, oni palą się do gry. Trenujemy, walczymy – gramy! Trzymajcie kciuki za dzisiejszy mecz i już szykujcie się na środę.
Orlen Wisła Płock – KS SPR Chrobry Głogów
Orlen Arena / godz. 18:00