Dobrze zacząć!

4 wrz 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]KS SPR Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk
Głogów / 4 września /  godz. 18:00

No i stało się… Kilka długi tygodni musiało minąć, zawodnicy musieli przebiec sporo kilometrów, podnieść kilka ton ciężarów i setki razy rzucić piłką, aby być gotowym do nowego sezonu. Za nami kilkadziesiąt treningów, kilka zużytych puszek kleju, kilkanaście rozegranych meczów sparingowych… wszystko po to, aby walczyć, walczyć i zwyciężać! Zawsze i w każdym meczu pokazać, że ważna jest dla nas każda piłka, każda akcja każdy rzut. I nie ważne, czy gramy z pierwszą czy ostatnią drużyną ligi.
Dzisiaj możemy zrobić pierwszy krok, aby pokazać, że Chrobry będzie się liczyć w superligowej stawce, że w każdym meczu da z siebie wszystko i pokaże, że jest mocnym zespołem. Z Wybrzeżem zawsze grało się trudno, te ostatnie mecze, czy w sezonie 2016/2017, czy sparingowe w okresie przygotowawczym były zacięte i trzymały w napięciu do ostatnich sekund. I to jest właśnie piękno piłki ręcznej… Jak będzie dzisiaj? Niech będzie podobnie… Niech będzie to mecz walki, mecz zacięty, który da kibicom sporą dawkę adrenaliny, ale niech będzie to mecz, w którym to my będziemy się cieszyć po końcowej syrenie!
Wasz doping zagrzewa nas do walki! Bądźcie z nami na każdym meczu![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/gzf4YdjMK5M”][/vc_column][/vc_row]