Do trzech razy sztuka

1 paź 2017 |

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

KS SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn
Głogów / 1 października / godz. 18:00

Do trzech razy sztuka ponieważ w okresie przygotowawczym z MMTSem mieliśmy okazję grać dwa razy. Zawsze, również poza tymi dwoma spotkaniami, mecze z Kwidzynem były ciekawe, zacięte i emocjonujące. W sierpniu podczas turnieju w Kwidzynie, oraz Memoriału R. Matuszaka górą byli nasi dzisiejsi goście. Dzisiaj jest okazja aby to zmienić i w tym najważniejszym meczu obu drużyn w ostatnim czasie zdobyć punkty. A stawka jest spora, bo 4 punkty – tyle możemy dziś wywalczyć grając z zespołem ze swojej grupy, pozwoliłyby nam przeskoczyć MMTS i awansować na 3. miejsce Grupy Granatowej.
Pozytywnie pozwala nam myśleć o wyniku spotkania postawa zespołu w meczu w Zabrzu oraz styl, w jakim pokonaliśmy tydzień temu Spójnię. Ten mecz będzie z pewnością inny, z pewnością będzie ciężko, ale przecież pokazaliśmy, że potrafimy walczyć, że każda piłka jest dla nas ważna. Ważne jest także to, że gramy u siebie, przed własnymi kibicami. Dlatego bądźcie z nami – Wasz doping zagrzewa nas do walki!

Pamiętajcie też, że przed meczem zbieramy karmę, koce i inne rzeczy dla zwierzaków z tymczasowego domu „Jagodzinaki”. Pomóżcie – każdy dar jest ważny.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/15y2Clb97Zg”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/vJnPDd3E4E8″][/vc_column][/vc_row]