DERBY! Niedziela 18.00

14 lis 2015 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]11-kolejka
KS SPR Chrobry Glogów – MKS Zagłębie Lubin | 15.11.2015 – godz. 18.00

W Głogowie żaden inny mecz nie budzi tylu emocji. Na żaden inny kibicie nie czekają z taką niecierpliwością. Już w niedzielę o 18.00 w hali przy Wita Stwosza handballowe trzęsienie ziemi!
Niedzielny wieczór zapowiada się naprawdę niesamowicie – na przeciw siebie staną zespoły, które w ligowej tabeli dzieli niewielka różnica. Zespoły równorzędne i trudno wskazać w tym meczu zdecydowanego faworyta. Za Chrobrym przemawia atut własnego parkietu i dobre, a przede wszystkim zwycięskie występy w ostatnich wyjazdowych pojedynkach we Wrocławiu i Mielcu. Zagłębie wydaje się kryzys ma za sobą, co także udowodniło wygrywając swoje ostatnie pojedynki, a zwycięstwa jak wiadomo dodają wiatru w skrzydła. Dlatego wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w niedzielę obejrzymy zacięte, pełne emocji, zwrotów akcji widowisko! Oczywiście niech wygra… CHROBRY! Bądźcie z nami! Pomóżcie nam swoim dopingiem. Wspólnie wygrajmy ten mecz!

W przerwie meczu kibiców czekają kolejne emocje – szczęśliwca, który wygra konkurs organizowany przez Klub wyjdzie z hali z nowiutką drukarką Ricoh! 

Zapraszamy do przybrania „barw wojennych” na mecz – w holu hali będzie można za darmo pomalować twarz w barwy flagi Głogowa, czyli biało-czerwoną szachownicę![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/hSJTu3zTyYc”][/vc_column][/vc_row]