DERBY! Gramy razem w sobotę!

10 mar 2017 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]Jedno jest pewne! Będzie się działo!

Na takie mecze czeka się z podwyższonym ciśnieniem. Odlicza się tygodnie, dni, godziny… Później z niemałą celebrą idzie się na halę, bo na hali trzeba być. Mecz Chrobry vs. Zagłębie to święto wśród głogowskich kibiców szczypiorniaka. Na derbowym pojedynku hala przy Wita Stwosza zapełnia się niemal po brzegi, a w środku czuć to oczekiwanie, później emocje, radość, nerwy czy smutek. Bo to nie jest zwykły mecz piłki ręcznej. To zdecydowanie coś więcej.

Chrobry jest 3. drużyną Grupy Granatowej, goście ostatnią Grupy Pomarańczowej. Chrobry ma 25 pkt., Zagłębie jedynie 10. Ale kota w worku dla tego, kto wskaże faworyta sobotniego meczu. Te wspomniane miejsca, punkty pójdą w zapomnienie. Tak około godziny 18:00 w sobotę. Wszystko rozstrzygnie się na ośmiuset metrach kwadratowych, pomiędzy dwoma bramkami, jedną piłką… Pomiędzy siedmioma zawodnikami z jednej i siedmioma z drugiej strony. Będą zmiennicy, trenerzy… będzie się działo.

22 października 2016, w Lubinie górą był Chrobry. Głogowianie wygrali 30:28. Normalne jest, że w sobotę będą chcieli triumfować ponownie, a Zagłębie będzie chciało się zrewanżować. I właśnie dlatego emocji podczas tego meczu nie zabraknie. To będzie twarda walka, bo z pewnością żaden z zawodników nie będzie się oszczędzał. Walka, która przyniesie ważne punkty drużynie lepszej. Ale w tym meczu będzie to walka nie tylko o punkty. Oba zespoły zagrają o coś więcej. O tę chwilę po ostatnim gwizdku, kiedy wznosi się ręce w geście zwycięstwa. A to jest naprawdę wspaniała chwila!

21. seria
KS SPR Chrobry Głogów – MKS Zagłębie Lubin

Bilet normalny 20 zł / ulgowy 8 zł / rodzinny 35 zł
Kasy czynne od godz. 17:00

Zapraszamy także pięknie i gorąco do wsparcia akcji!
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=bMdYC5JS7T8″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=Hcxjr7NI7V0″][/vc_column][/vc_row]