CZAS NA REWANŻ

19 lut 2022 |

16. seria
CHROBRY GŁOGÓW – MKS ENERGA KALISZ
20 lutego (niedziela) / godz. 15:00
Transmisja: emocje.tv

Zadanie nie będzie należało do łatwych, ale przecież wszystko w naszych, i to nawet dosłownie, rękach! W niedzielę zagrają ze sobą dwa zespoły, które w ostatnim czasie ograły Górnika Zabrze, prawdopodobnie pozbawiając ten zespół szans na walkę o brązowy medal.

Dla obu drużyn były to ważne punkty, tak samo ważne są te, do zdobycia w niedzielnym meczu. W Kaliszu zawiodła skuteczność i przegraliśmy to spotkanie dość wysoko. Wiele do życzenia pozostawiała także nasza obrona, stąd kaliszanom bramki zdobywało się zbyt łatwo. W przerwie świąteczno-noworocznej Chrobry solidnie odrobił lekcję z defensywy, co było widać, we wspomnianym meczu z Górnikiem i wcześniejszym z Gwardią. Jeśli więc zagramy na takim poziomie, jak w dwóch pierwszych spotkaniach rundy rewanżowej, to raz, że stworzymy świetne, handballowe widowisko, dwa… mamy szansę na komplet punktów.

Zapraszamy na WS1! Bądźcie z nami. CHROBRY!

Pamiętajcie, że w aplikacji PGNiG Superligi od drugiej połowy spotkania można głosować na MVP meczu! Teraz to Wy wybieracie najlepszego zawodnika spotkania!

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z Bartkiem Warmijakiem >

Stellis logo Stellis logo Stellis logo