CZAS NA PUNKTY

15 paź 2021 |

6. seria PGNiG Superligi
MMTS KWIDZYN vs. CHROBRY GŁOGÓW
16 października (sobota) / godzina 17:00

Po świetnym starcie – wygrana w Opolu, przegrany po świetnej grze i karnych meczu z Górnikiem, Chrobremu przytrafiły się trzy wysokie przegrane. O ile mecz w Kaliszu Chrobry powinien zagrać lepiej, to już porażki z Azotami i Łomżą Vive są wkalkulowane w budowę drużyny. Bo to właśnie w takich meczach – z przeciwnikami z najwyższej półki, młodzi zawodnicy zdobywają cenne doświadczenie. Losowanie nie było dla nas łaskawe i na początek sezonu trafiły się Chrobremu naprawdę trudne mecze. Od 6. serii dużo łatwiej może nie będzie, ale od sobotniego meczu z MMTSem Chrobrym powinien zdobywać punkty.

Drużyna z Kwidzyna odrodziła się po ogromnych kłopotach z poprzedniego sezonu i w obecnym prezentuje całkiem dobrze. Niespodzianką było z pewnością zwycięstwo kwidzynian w ostatniej ligowej kolejce, nad Energą MKS Kalisz. W sobotę o punkty trzeba będzie więc mocno powalczyć. Trenerzy Chrobrego są z pewnością w dużo lepszej sytuacji, aniżeli na początku sezonu. Do gry wracają lub już wrócili kontuzjowani zawodnicy, choć jeszcze chwilę przyjdzie nam poczekać na powrót Otrezova i Klingera.

W Kwidzynie trzeba więc zrobić swoje. Powalczyć, pokazać charakter jak w meczu z Gwardią i piąć się w górę tabeli. Trzymajcie kciuki! Oglądajcie mecz w emocje.tv!

CHROBRY!

Zobaczcie rozmowę z 2. trenerem Pawłem Witą >