CHROBRY! Tylko zwycięstwo!

11 mar 2016 |

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]22-kolejka
MKS Zagłębie Lubin – KS SPR Chrobry Głogów | Lubin – 12.03.2016 • godz. 18.00

To już w sobotę! O 18.00 rozpocznie się derbowy pojedynek Zagłębia z Chrobrym. Godzina walki, sportowej wojny, atomowego meczu. Spotkania, które wzbudza emocje nie tylko z uwagi na to, że będzie to mecz derbowy, ale też i dlatego, że dla obu zespołów będzie to mecz decydujący o miejscu w ligowej tabeli po rundzie zasadniczej. Dwa punkty mogą dać nam czwarte miejsce, a tym samym dobrą pozycję na starcie rundy play-off. Gospodarzom zwycięstwo daje z kolei szanse na skok do najlepszej ósemki. Obie drużyny mają więc ogromną motywację by zostawić na parkiecie… krew, pot i łzy. Czeka nas na pewno ciekawe spotkanie. W Lubinie zobaczymy mecz walki, dużo mocnej gry i pewno sporo bramek. Oby tylko mecz, mimo jego wagi, przebiegał w duchu fair play.
Hala RCS będzie z pewnością wrzała przez ten czas. Liczymy na Waszą pomoc – bądźcie z nami, wspierajcie nas i wierzymy! – cieszmy się wspólnie ze zwycięstwa!
12 marca 2016 w Lubinie – tylko zwycięstwo! Tylko CHROBRY!

Zobaczcie przedmeczową rozmowę z trenerem Piotrem Zembrzuskim >
Przedderbowe wypowiedzi Świtały, Biegaja, Jureckiego i Kubały > TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_video link=”https://youtu.be/DUQTLL2A_Ec”][/vc_column][/vc_row]