Chrobry przegrywa z Górnikiem

25 lis 2022 | Mecze

Górnik Zabrze pewnie zwyciężył w spotkaniu. Mimo, iż pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nic nie zapowiadało takiego wyniku, to jednak goście przejęli kontrolę w drugiej części spotkania i spokojnie wygrali aż 9. trafieniami. MVP meczu został Anton Dereviankin. Bramkarz Chrobrego otrzymał nagrodę od NamedSport – Oficjalnego Partnera PGNiG Superligi.

Gospodarze dobrze rozpoczęli ten mecz i można powiedzieć, że w pierwszych minutach spotkania, to Chrobry dominował na parkiecie i praktycznie do 30' minuty prowadził 1-2 bramkami i dopiero w ostatniej minucie zabrzanom udało się wyjść na prowadzenie. Na przerwę drużyny schodziły do szatni przy wyniku 10:11

Na drugą połowę meczu goście od początku weszli skoncentrowani i bardzo skuteczną grą w obronie utrudniali Chrobremu zdobywanie bramek. Wyszomirski doskonale spisywał się w bramce, czym bardzo pomógł swojej drużynie. Goście grali konsekwentnie i sukcesywnie powiększali przewagę. Mimo branych przez trenera Nata czasów, kolejne minuty nie przynosiły poprawy w grze głogowian i Górnik odniósł zdecydowane zwycięstwo w tym meczu.

Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 18:27 (10:11)
Chrobry: Dereviankin 1– Grabowski 3, Zdobylak 4, Warmijak, Klinger, Orpik 2, Jamioł 2, Dadej, Matuszak, Otrezov 3, Wiatrzyk 2, Paterek 1
Górnik: Wyszomirski, Kazimier – Molski, Tokuda 4, Łyżwa 3, Bachko 3, Artemenko 7, Krawczyk, Mauer 4, Kaczor 1, Bykowski, Ilchenko, Rutkowski 1, Przytuła 4