CHROBRY POWALCZY DO KOŃCA

9 lis 2018 |

Sześćdziesiąt minut trudnego meczu z bardzo wymagającym przeciwnikiem. W sobotę Chrobry zmierzy się z NMC Górnik Zabrze, wiceliderem tabeli po 9. kolejkach.
Po przegranej w Opolu na pewno pozostał niedosyt. Ten mecz wcale nie musiał się tak skończyć, ale… to już historia. Teraz Chrobry myśli już tylko o sobotnim pojedynku z Górnikiem. Oczywiście nie tylko myśli, ale przede wszystkim trenuje. Doskonale wiemy, że czeka nas dużo większe wyzwanie, aniżeli to sprzed tygodnia. Mocna ekipa z Zabrza pokazuje w tym sezonie, że może sporo namieszać na dwóch pozostałych do obsadzenia medalowych miejscach. Zarówno Wisła, jak i Azoty musiały uznać wyższość Górnika w bezpośrednich pojedynkach. Ale też… w kolejnym meczu górnicy dopiero w rzutach karnych wygrali mecz w Kaliszu. Formę zabrzanie mają więc nierówną, ale niewątpliwie są niezwykle silną, grającą z pomysłem ekipą.
My po trzech zwycięstwach musieliśmy uznać wyższość Gwardii w meczu w Opolu. Ta przegrana sprawiła, że spadliśmy na 8. miejsce. A punkty są nam mocno potrzebne, bo zespoły z którymi bezpośrednio walczymy o 5. miejsce uciekają… MMTS – 17 pkt., Gwardia – 16 i Wybrzeże – 15. Chrobry ma ich 12 i teraz każdy zdobyty punkt może być w klasyfikacji końcowej na wagę złota. Trzeba więc stanąć na wysokości zadania, wykorzystać wszystkie swoje atuty i wcielić w życie myśl trenerską. A jakiego Chrobrego zobaczymy w sobotę? – Na pewno walczącego do końca – mówi Jakub Orpik, obrotowy głogowskiego teamu.

NA BIAŁO-CZERWONO
Mecz z Górnikiem zostanie rozegrany przeddzień setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Nie zabraknie więc akcentów patriotycznych – zapraszamy, przy wejściu do hali odbierzcie biało-czerwone chorągiewki, zaśpiewajcie z nami hymn Polski przed rozpoczęciem spotkania i ubierzcie się w biało-czerwone akcenty.

SPONSOREM MECZU jest CUKIERNIA MERYK, która ufundowała tort z okazji 4. urodzin naszego BOLKA! Zapraszamy Was na słodki poczęstunek w przerwie meczu w hollu hali. Polecamy także Rogale Marcina, na pewno najpyszniejsze w regionie! Będziecie mogli nabyć rogale na stoisku Cukierni Meryk, tuż przy wejściu do hali. Smacznego!

KS SPR Chrobry Głogów – NMC Górnik Zabrze
10 listopada / godz. 18:00