Chrobry na Memoriale B. Malego

14 sie 2021 |

Chrobry zagrał w 1. MEMORIALE BRONISŁAWA MALEGO w Nowej Soli zorganizowanym przez UKS Trójka Nowa Sól. Trener Maly był szkoleniowcem nowosolskiego klubu.
Pięknie dziękujemy za zaproszenie i wspólną grę oraz gratulujemy świetnej organizacji Memoriału.

Cieszy sporo rzuconych bramek… niestety straciliśmy ich więcej, niż zdobyliśmy. Do końca okresu przygotowawczego jeszcze trochę czasu i kilka spotkań kontrolnych, jest więc czas, aby pracować mocno nad grą w defensywie. Obrona Chrobrego pozostawiała dzisiaj sporo do życzenia. Nie pomogła dobra postawa wszystkich trzech bramkarzy – grali każdy po 20 min.

Pierwsze 15-20 minut spotkania to wyrównana gra, gra akcja za akcję – bramka za bramkę. Błędy zdarzały się zawodnikom obu zespołów, choć nie brakowało ciekawych i nagradzanych przez liczną publiczność brawami, ciekawych i widowiskowych trafień. Lubinianie mocniej zacisnęli szyki obronne i na przerwę schodzili z wysoką zaliczką.
Od pierwszego gwizdka drugiej odsłony meczu Chrobry grał uważniej, lepiej w obronie i powoli odrabiał straty. Zagłębie jednak nie pozwoliło na więcej niż dojście do 1. bramki straty. W końcówce spotkania zawodnicy z Lubina byli skuteczniejsi i wygrali mecz 5. bramkami.

MKS Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów 36:31 (18:14)
Chrobry: Stachera, Klupś, Dereviankin – Zdobylak 5, Orpik 3, Otrezov 4, Grabowski 3, Warmijak 2, Matuszak 5, Skiba 3, Jamioł 2, Strycz 2, Paterek 2

Najlepszym zawodnikiem Chrobrego wybrany został Wojtek Matuszak, który otrzymał od organizatorów zegarek Casio.

Foto: Artur Starczewski
Więcej zdjęć na naszym profilu Facebookowym.
https://www.facebook.com/chrobryhandball